Борона дисковая, агрегат АДН-2,1

102 000,00 грн.

Шановні клієнти через коливання курсу валют та закупівельних цін на комплектуючі ціну прохання уточнювати за контактними телефонами.

Борона АДН-2,1 із планчастим катком 450 мм. – 102 000 грн.

Борони дискові АДН-2,1 призначені для обробки ґрунтів усіх типів човниковим способом, створюють оптимальну природну структуру ґрунту для росту рослин і прикочують верхній шар ґрунту для збереження ґрунтової вологи.

Ці агрегати поєднали в собі функції плуга, лущильника, культиватора та дискової борони. Вони забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив та післязбиральних залишків, що підвищує стійкість ґрунту до ерозійних процесів, та збільшує його здатність до вбирання вологи.

Конструктивні особливості:

- конструкція рами АДН-2,1 посилена в порівнянні з агрегатами схожого типу;

- стійка робочого органу встановлена ​​у рамі у втулку, що оберігає посадкове місце у рамі від деформацій. Крім того, в місці установки стійки в раму встановлена ​​тавотниця, щоб уникнути заклинювання в процесі зміни кута атаки диска;

- стійка робочого органу, виготовлена ​​із кола діаметром 60 мм. надійно зарекомендувала себе в роботі по засмічених та пересохлих ґрунтах;

- Швидкознімний спосіб зняття дисків;

- диски із борованої сталі;

- регулювання кута атаки (3 положення);

- Порошкове фарбування.

- у конструкції котка-грудобою, що прикочує, для більш ефективної роботи були зроблені наступні модернізації:

діаметр катка від 350 до 450 мм;

- встановлені смуги 60х6 мм.;

Підсилені ребрами жорсткості кронштейни кріплення катка;

Завод бере на себе організацію доставки техніки до господарства. З технікою постачається паспорт із гарантією на 12 місяців.

 

Усі конструктивні модернізації, спрямовані на удосконалення роботи борони АДН-2,1, були виконані на основі практичного досвіду, з урахуванням рекомендацій фахівців фермерських господарств-партнерів.

ВІДЕО РОБОТИ АГРЕГАТУ В ПОЛІ