Борона дискова, агрегат АДП-2,5

165 000,00 грн.

Шановні клієнти через коливання курсу валют та закупівельних цін на комплектуючі ціну прохання уточнювати за контактними телефонами.

Борона дисковая, агрегат АДП-2,5

Борона АДП-2,5 із планчастим котком 450 мм. – 165 000 грн.

Борони дискові АДП-2,5 призначені для обробки ґрунтів усіх типів човниковим способом, створюють оптимальну природну структуру ґрунту для росту рослин і прикочують верхній шар ґрунту для збереження ґрунтової вологи.

Ці агрегати поєднали в собі функції плуга, лущильника, культиватора та дискової борони. Вони забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив і післязбиральних залишків, що підвищує стійкість ґрунту до ерозійних процесів, і збільшує його здатність до вбирання вологи.

Найважливішою перевагою борон дискових серії АДП-2,5 у порівнянні з боронами інших виробників є:

- регулювання кута атаки дисків (3 положення), що дозволяє виконувати боронування з більшою ефективністю, ніж на аналогічних боронах без цієї опції;

- Універсальна конструкція, замовник на свій розсуд може використовувати борону, як у навісній, так і в причіпній модифікації.

 

Конструктивні особливості:

- у конструкції рами АДП-2,5 особливо відповідальні вузли посилені порівняно з аналогічними агрегатами;

- у конструкцію рами АДП-2,5 закладено принцип універсальності. За допомогою транспортного пристосування, з навісного типу борони АДН-2,5 замовник може без особливих зусиль зібрати причіпну борону АДП-2,5.

- стійка робочого органу встановлена ​​у рамі у втулку, що оберігає посадкове місце у рамі від деформацій. Крім того, в місці установки стійки в раму встановлена ​​тавотниця, щоб уникнути заклинювання в процесі зміни кута атаки диска;

- стійка робочого органу, виготовлена ​​із кола діаметром 60 мм. надійно зарекомендувала себе в роботі по засмічених та пересохлих ґрунтах;

- Швидкознімний спосіб зняття дисків;

- диски із борованої сталі;

- регулювання кута атаки (3 положення);

- Порошкове фарбування.

- у конструкції котка-грудобою, що прикочує, для більш ефективної роботи були зроблені наступні модернізації:

- встановлені смуги 60х6 мм.;

- Підсилені ребрами жорсткості кронштейни кріплення катка;

Завод перебирає організацію доставки техніки на господарство. З технікою постачається паспорт із гарантією на 12 місяців.

 

Усі конструктивні модернізації, спрямовані на удосконалення роботи борони АДП-2,5, були виконані на основі практичного досвіду, з урахуванням рекомендацій фахівців фермерських господарств-партнерів.

ВІДЕО РОБОТИ БОРОНИ АДП-2,5 У ПОЛІ

Технические характеристики: 
ПараметрЗначення
Тип причіпний
Ширина захоплення (м)2,5
Витрати палива (л/га)7,2-8,5
Продуктивність (га/г)1,8-2,2
Глибина обробки ґрунту (см)8-18
Робоча швидкість (км/ч)8-12
Транспортна швидкість (км/ч), не более20
Маса агрегату, кг.1100
Агрегатується з тракторами потужністю, щонайменше(л/с)80